مردها عاشق زنانی می شوند که خال دارند

  • 4 مهر 1395
  • 1577
  • 1

مردها جذب زنانی می شوند که خال دارند.

مردها عاشق چه دخترانی می شوند؟ این سوالی است که حتما شما هم از خود پرسیده اید؟ اینکه مردها از چه نوع دخترانی بیشتر خوششان می آید و بیشتر  به سمت آنها جذب می شوند. پاسخ شما در یک کلمه خلاصه می شود:

مردها عاشق دخترانی می شوند که خال دارند. بله درست متوجه شده اید. دخترانی که خال دارند .

دخترانی که خاکی و خوشرو هستند،اعتماد به نفس بالایی دارند و همواره لبخند  بر لب دارند و شاد هستند، خالی نامرئی بر چهره خود دارند که مردان را به سمت خود جذب می کنند.

 طبق تحقیقات و نظر سنجی های صورت گرفته، اکثرا خود آقایان به این امر معترفند که زیبایی مشخصه ای است که برایشان خیلی زود عادی خواهد شد، اما در کنار بانویی که خاکی و خوشرو است و به قول خودمانی بیخودی برایشان کلاس نمی گذارد احساس بهتری دارند. آنها از دخترانی که برای بدست آوردن پسر، همه جوره با او کنار می آیند زیاد استقبال نمی کنند،بلکه کاملا برعکس دخترانی که اعتماد به نفس بالایی دارند به خود مطئمن هستند، برای زندگی خود برنامه ریزی مشخصی دارند و همه جوره با آنها کنار نمی آیند و به اصول خود پایبند هستند نزد آنها مقبولیت بیشتری دارند.مرداها از زنانی که به آنها میچسبند و استقلال آنها را میگیرند خوششان نمی آید. پس جوری رفتار نمایید که هم استقلال خودتان و هم استقلال شخص مقابل حفظ شود.

و اما لبخند.... این کلمه در زندگی معجزه می کند. کافی است به چهره کسانی که لبخند دارند و با لبخند به سلام شما پاسخ میدهند توجه کنید تا خود به معجزه لبخند پی ببرید.سعی کنید در برخوردهای خود لبخند بر لب داشته باشید هیچ گاه اخمو نباشیدو شاد و با انرژی باشید. البته لبخند زدن هم اصولی دارد. در هنگام برخورد با افراد در حدود 3 تا 5 ثانیه صبر کنید و سپس لبخند بزنید . با اینکار چهره عادی شما ابتدا نمایان است و سپس لبخند شما دیده می شود . این عمل باعث می شود لبخند شما با ارزش تر جلوه نماید نسبت به زمانی که از همان ابتدا با لبخند با شخص روبرو شوید.

پس برای افزایش جذابیت خود سعی نمایید:

با دیگران با احترام، خوشرو و خاکی برخورد نمایید. تمام آقایانی که با شما صحبت میکنند مزاحم نیستند، پس با آنها به شکل یک مزاحم خیابانی صحبت نکنید و خود را در موضع بالاتر قرار ندهید. انسان هر چه دارای کمال بیشتری باشد متواضع تر خواهد بود.

اعتماد به نفس خود را تقویت نمایید. برای زندگی خود برنامه داشته باشید و طبق برنامه خودتان پیش بروید. به طور مثال اگر قرار است با آقایی ملاقات نمایید طبق زمانبدی خودتان در ساعتی که وقت آزاد دارید با آن شخص ملاقات نمایید. برنامه خود را تغییر ندهید و برای ارزش های خودتان احترام قایل باشید. شما شخص با ارزشی هستید و اگر آقایی برای خانمی ارزش قائل باشد وقت خود را برای او آزاد خواهد کرد .لطفا شما کارهایتان را با وقت خودتان تنظیم نمایید نه وقت شخصی دیگر.

سعی کنید در ارتباط با دیگران مهربان باشید و با لبخند با دیگران برخورد نمایید . لبخند چهره شما را زیباتر می نماید و بر جذابیت شما می افزاید.همواره آراسته و مرتب باشید و آنچه دل خودتان را شاد می نماید انجام دهید. به خاطر شادی دل خودتان به دیگران محبت کنید و از محبت کردن ابتدا خودتان لذت ببرید.از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید. مطئمن باشید زندگی اینگونه زیباتر است

با دیگران مهربان و متواضع باشید اما هر عملی که انجام میدهید براساس معیارها و ارزش های خودتان باشد.سعی کنید در چارچوب و اصولی عمل نمایید و در روابط خود از سر احساس عملی را انجام ندهید که  با ارزش های شما مغایر باشد

 

مردها عاشق زنانی می شوند که خال دارند

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
نگار علیزاده در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۱ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام من درمورد این مطلب ی مشکلی دارم.من همیشه رفتارم با مردها سخت و جدیه چون اگر کمی رابطه مو باز بزارم یا بطرف لبخند بزنم یا بهش محبت کنم احساس عذاب وجدان میکنم ک وااای من دارم ب یک مرد خط می دم .در اسلام هم این عملو خیلی تقبیح کرده.از طرفی دارم زندگیمو میبنم ک مردهای زیادی نیستن ک بتونن وارد زنذگیم بشن چیکار کنم؟؟

خاتون در تاریخ ۱۳۹۶/۰۱/۲۲ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

نگار عزیز سلام

برای پاسخ به شما به اطلاعات بیشتری از شما نیاز دارم اما به طور کلی باید عرض کنم این مشکل در مورد بسیاری از دختران ما وجود دارد. لطفا مقاله بالا را مجددا مطالعه کن. دخترانی که خاکی و خوشرو هستند،اعتماد به نفس دارند و لبخند میزنند. شما اگر به مردی لبخند بزنید احساس عذاب وجدان دارید زیرا از کودکی آنچه به ما آموخته اند این است که اگر دختری با مردها رفتاری خشک نداشته باشد حیا و پاکی او زیر سوال خواهد رفت. من نمیخواهم اینجا درباره درستی یا غلط بودن این دیدگاه صحبت کنم اما دید مذهبی شما باعث می شود که از لبخند زدن به دیگران احساس بدی داشته باشید. اما دقت کنید اگر دیدتان را اینگونه تغییر دهید که شما دارید به یک انسان لبخند میزنید شاید احساستان بهتر شود. ضمن اینکه شما که بیهوده به کسی لبخند نمی زنید، به طور مثال اگر شما از مغازه دار نزدیک منزلتان خرید میکنید به جای اخم کردن با یک لبخند ملیح و موجه از او تشکر کرده و خداحافظی کنید نه تنها شرم و حیا و موجه بودن شما زیر سوال نمی رود بلکه شما را فردی مهربان و متواضع جلوه میکند. هدف تنها همین است . ما نگفته ایم اجازه دهید هر کس به حریم شما وارد شود تنها گفته ایم در ارتباطات خود با دیگران با لبخند، مهربانی و خوشرویی خود را اثبات نمایید. همین و همین و این هیچ منافاتی با آموزه های دینی ما ندارد. شما می توانید درعین حفظ حیا وشرم خود چهره ای شاد و مهربان داشته باشید.اعتماد به نفستان را بالا ببرید.مردها هم کسانی هستند که در این جامعه وجود دارند و ما با آنها در ارتباط هستیم. پس در ارتباطات انسانی باید بتوانیم رفتاری سالم و انسانی داشته باشیم.تمرینات کتاب "میخواهم ازدواج کنم " را با دقت و دوباره انجام دهید تا ذهنیتتان اصلاح شود. مطمئن باشید که ازدواج موفقی خواهید داشت.اگر انجام تمرینات کتاب به تنهایی برایتان سخت است می توانید در باشگاه ازدواج موفق ثبت نام کنید تا در کنار مشاور بتوانید انگیزه بیشتری برای انجام تمرینات داشته باشید.

پاسخ

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ