باز هم دون ژوان کار خودش را کرد

  • 20 فروردين 1396
  • 1516
  • 0

باز هم دون ژوان کار خودش را کرد...

امروز میخواهم ماجرای یکی از مراجعینم را برایتان تعریف کنم. دختر زیبایی که گرفتار دون ژوان شده است.دختری به نام نازنین.

اگر میخواهید درباره شخصیت دون ژوانی بیشتر بدانید میتوانید اینجا را بخوانید.

این دختر زیبا رو، فردی موجه دراجتماع، تحصیلکرده و دارای موقعیت اجتماعی خوب است.(چنین شخصی برای دون ژوان بسیار جذاب است. چرا که چنین دختری با هر پسری آشنا نخواهد شد پس دون ژوان بسیار دوست دارد که او را بدست آورد)

اما شخصیت دون ژوان این قصه چگونه است؟

اجازه دهید شخصیت دون ژوان ماجرا را از زبان نازنین بشنویم :

او کارمند یک اداره دولتی است. 32 سال دارد. چهره اش جذاب است. او همیشه خیلی شیک لباس می پوشد. وقتی با او صحبت میکنی از نشستن در کنارش و هم صحبتی با وی لذت میبری. او بسیار احساسی است و در ابراز محبت به من چیزی کم نمی گذارد. احساس میکنم او خیلی مرا درک میکند و احساساتم را میفهمد.

(چه عالی،خدا چنین مردهایی را نصیب همه دختران مجرد کند...البته از نوع متعهدش را..)

پس اشکال کار کجاست؟

اجازه دهید بازهم نازنین برایمان تعریف کند اشکال کار جا بوده است:

اوایل رابطه بسیار خوب و شیرین بود. هر هفته میدیدمش هر روز با هم سخن میگفتیم. او به من بسیار ابراز محبت میکرد. همه چیز به خوبی پیش میرفت و من گمان میکردم مرد رویاهایم را یافته ام. اما چندماهی که گذشت کمتر سراغم را میگرفت. بیشتر من به او زنگ میزدم. قرارهایمان کمتر شده بود و به بهانه گرفتاری کمتر به دیدنم می آمد. هیچ اطلاعاتی از خانواده اش به من نمیداد. دوستانش را نمیشناختم. برایم مثل یک نقطه مبهم بود که هر چه به سمتش میرفتم از او دورتر میشدم...

آخر ماجرا:

دون ژوان رفت... با بهانه کوچکی قهر کرد و دیگر هیچ وقت به تماس ها و پیام های من جواب نداد...

پیام خاتون:

نازنینم میدانم که قلبت شکسته است. تو گرفتار یک دون ژوان شده ای. باید حواست را بیشتر جمع میکردی. اما بهتر است به جای اینکه به خودت بیشتر آسیب بزنی و به گذشته فکر کنی از این ماجرا درس بیاموزی و با فراموش کردن گذشته راه خوشبختی آینده ات را باز کنی.خدا را شکر کن که بیش از این گرفتارش نشدی و اتفاقات بدی برایت نیفتاده است. یادت باشد از هر مردی که با او در ارتباطی باید انتظار داشته باشی برایت وقت بگذارد. این مرد است که باید به دنبال مصاحبت با تو باشد .وقتی تماس هایش کمتر شد به جای اینکه تو بیشتر تماس بگیری باید زنگ های خطر را برای خودت به صدا در می آوردی و دلت را گرفتارش نمی کردی.مردی که هیچ اطلاعاتی از خودش به تو نمی دهد نمی تواند قابل اطمینان باشد.ازین پس بیشتر مراقب روح لطیفت باش و از طرف مقابلت انتظار احترام، وقت گذاشتن و صداقت داشته باش. این حق توست که با مردی متعهد در ارتباط باشی.چه کسی گفته است تعهد فقط مربوط به متاهلین است؟ تو نمی توانی به زور مردی را وادار به تعهد کنی اما می توانی انتخاب کنی با مردی متعهد وارد رابطه شوی و بدان که ارزش وجود تو بسیاربالاست عزیز خاتون.

باز هم دون ژوان کار خودش را کرد

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ