مراقب مردهای دون ژوان باشید

  • 20 فروردين 1396
  • 2952
  • 0

 

چگونه فریب دون ژوان را نخوریم؟

دون ژوان نجیب زاده ای مغرور، جوان و لاابالی در امور جنسی می‌باشد که معاشقه با زنان را در راس امور خود قرار داده و خواهان تمامی آنها با هر گونه شرایط ظاهری، سنی و تأهل می‌باشد؛ تا اینکه سرانجام دچار عقوبت می‌شود. دون ژوان شخصیت اصلی یک اپرای معروف است.

شخصیت دون ژوان چگونه است؟

دون ژوان عاشق بدست آوردن چیزهای سخت است او فردی مبارز است که حاضر است برای بدست آوردن چیزهای سخت تلاش کند. او معمولا به سراغ خانم هایی میرود که بدست آوردنشان سخت به نظر می  رسد. هدف او تنها بدست آوردن،وابسته کردن و سپس رها کردن است. او به کسی دل نمی بندد. دون ژوان فردی خودشیفته است و این خودشیفتگی را با اغوا کردن خانم ها ارضا میکند و این روند ادامه دارد.دون ژوان در ظاهر فردی بسیار موجه و به عبارتی یک جنتلمن و نجیب زاده است و همین باعث میشود بسیاری از خانم ها فریب وی را بخورند. چه کسی از آشنا شدن با یک نجیب زاده بدش می آید؟او در دلربایی تخصص بی نظیری دارد.

چرا دون ژوان این کارها را میکند؟

روندی که دون ژوان در پیش دارد همیشه تکراری است. چرا این کار را تکرار میکند؟ خودش هم نمیداند.همانگونه که گفتیم او بدنبال بدست آوردن خانم هایی است که سخت بدست می آیند. هدف او تنها این است که آنها را بدست بیاورد. پس از اینکه بدست آورد انها را رها میکند.هدف او فتح کردن و پیروزی است.

در جامعه ما هم دون ژوان پیدا می شود؟

 در جامعه کنونی ما دون ژوان نمای جدیدی از خود به نمایش گذاشته است. بسیاری از مردهای دون ژوانی در جامعه فعلی پس از بدست آوردن زن، او را رها نمی کنند اما رابطه متعهدانه ای هم ندارند. آنها پس از فتح کردن و بدست آوردن شما، درست هنگامی که کاملا دلبسته و وابسته شدید خود را عقب میکشند و جوری رفتار میکنند که شما خودتان مجبور شوید رابطه را ترک کنید. پس از اینکه وابسته او شدید سردی های زیادی از دون ژوان خواهید دید و قلبتان آسیب خواهد دید.

نکاتی که در یک رابطه باید مدنظر قرار دهید:

  1. اجازه دهید مردها برای بدست آوردنتان تلاش کنند. هر گردی گردو نیست. هر انسان به ظاهر جنتلمنی یک نجیب زاده نیست. از آشنا شدن با دیگران نترسید.اما فریب نخورید. مثل بادام باشید که نفوذ در پوسته محکم شما باید سخت باشد اما هسته شما شیرین و دلچسب باشد.
  2. در هر رابطه ای با هر مردی انتظار تعهد،دلسوزی و همبستگی داشته باشید. مردی که شما را می خواهد باید برایتان وقت بگذارد. اگر کسی برای با شما بودن ارزش قائل نیست خودش از مصاحبت با شما محروم شده است. ارزش شما کاسته نمی شود. پس قدر و منزلت خودتان را حفظ کنید.
  3. چشمانتان را به روی حقایق باز کنید. وقتی بی تعهدی در یک رابطه می بینید زنگ های خطر را به صدا دربیاورید نه اینکه با توجیه رفتار شخص غیر متعهد خودتان را گول بزنید.
  4. ارزش شما خانم های عزیز بسیار زیاد است. اجازه دهید شخصی که قدر گوهر وجودی شما را میشناسد بدستتان بیاورد. دون ژوان لایق عشق ورزیدن نیست. مراقبش باشید.

 

 

مراقب مردهای دون ژوان باشید

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ