آرزوهای شما پشت کدام دیوار پنهان شده اند؟

  • 22 شهريور 1395
  • 423
  • 0

آروزهای شما پشت کدام دیوار پنهان شده اند؟

انسان های موفق همواره در پی یافتن راهی برای کسب موفقیت هستند. تمام انسان ها برای خود آرزوهایی دارند. برای هر فردی راهی وجود دارد که باعث موفقیت او می شود. راهی که ظاهرا پشت دیواری پنهان شده است.

آرزوهای شما پشت کدام دیوارپنهان شده اند؟

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که گمان میکنید در این اوضاع بد فرهنگی و اقتصادی بدنبال موفقیت گشتن خیالی بیش نیست، افکار شما همان دیواری است که بین شما و آروزهایتان سد ایجاد کرده است. کافی است به دوروبر خود نگاهی بیندازید تا ببینید انسان های بسیاری در همین اوضاع بد، موفقیت های زیادی بدست آورده اند و با شادی و امید زندگی بسیار خوبی دارند.

پس دیوار خود را خراب کنید

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که مرتب به موفقیت های دیگران نگاه میکنید و حسرت میخورید و روز به روز ناامید تر می شوید و میگویید مردم چه شانس هایی دارند،افکار شما همان دیواری است که بین شما و آرزوهایتان سد ایجاد کرده است. شما به جای اینکه فکر خود را به پیشرفت خود متمرکز کنید افکار خود را بر بخل و کینه و حسادت متمرکز میکنید که مانع پیشرفت شما در تمام جنبه های زندگی خواهد شد.

پس دیوار خود را خرب کنید

بهتر است بدانید اگر تمام آدمهای دنیا از تمام نعمت های الهی بهره مند باشند هنوز هم نعمت های فراوان دیگری وجود دارد. پس قلب خود را به نور ایمان به خداوند مجهز کنید، بخشنده باشید و از شادی دیگران شاد شوید و به جای حسرت خودن از موفقیت دیگران به این فکر کنید که شما چگونه می توانید انسان موفقی شوید؟ چگونه می توانید انسانی شوید که همواره شاد باشید، از زندگی و از خودتان راضی باشید و باعث افتخار خودتان باشید؟ فکر خود را بر موفقیت خودتان متمرکز کنید. افکار و کلام شما می تواند زندگیتان را به کلی تغییر دهد.سوالات مثبت بپرسید و مطمئن باشید که خداوند رحمان نیز به طور مثبت به شما پاسخ خواهد داد. از او نپرسید چرا من هیچ چیز ندارم؟ از او بپرسید چکار کنم که همه چیز داشته  باشم؟ نوع سوال پرسیدن و تفکر شما بسیار اهمیت دارد. مثبت باشید تا نتایج مثبت را به زندگی خود جذب کنید.

بیاد داشته باشید دیوارهای فقر و تنگدستی زمانی فرو خواهد ریخت که به لطف و حمایت پروردگار نسبت به خودتان ایمان داشته باشید

اگر شما جزو آن دسته افرادی هستید که فکر میکنید در زندگی شانس ندارید و به قول معروف همیشه بد می آورید افکار شما همان دیواری است که بین شما و آروزهایتان سد ایجاد کرده است.خداوند رحمان همواره برای شما خیر میخواهد و دیگر هیچ. این شما هستید که بدشانسی را به سوی خود جذب کرده اید. کافی است با خود صادق باشید و افکار خود را بررسی کنید.در واقع شما باور کرده اید که بدشانس هستید. اکثر کسانی که بدشانس هستند خود به این امر معترفند و باور کرده اند که بدشانس هستند. بهتر است بدانید "باور شما گفتار و رفتار شما را رقم میزند" وقتی خود باور دارید که بدشانس هستید چطور توقع دارید جور دیگری برایتان رقم بخورد؟

پس دیوار خود را خراب کنید

بهتر است بدانید اتفاقات زندگی شما بازخورد افکار شماست و باور شما، مسیر زندگی شما را مشخص می نماید.پس افکار خود را تغییر دهید. روی باور خود کار کنید. تمرین کنید و مدام با خود تکرار کنید که انسان خودشانسی هستید.این کار را انقدر تکرار کنید تا باور شما تغیر کند. آن گاه خود شاهد تغییر زندگیتان خواهید بود.

کلام شما می تواند هر مانع و سدی را از سر راهتان بردارد

افکار منفی به راحتی شما را به زنجیر می کشاند و از داشتن یک زندگی شاد محروم می سازند، در حالیکه خداوند ما را شاد و آزاد افریده است. پس عجله کنید و خود را برای همیشه از این زنجیر رها کنید

دیوار بین شما و آرزوهایتان از هر جنسی که باشد تنها و تنها به دست خودتان باید خراب شود

 

نویسنده:زهرا ستوده

آرزوهای شما پشت کدام دیوار پنهان شده اند؟

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 1

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ