قوانین و مقررات

  • 29 تير 1395
  • 435
  • 0

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ژاریک

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی ژاریک به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏سایت فروشگاه اینترنتی ژاریک و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی ژاریک از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏های قبلی محسوب می‏شود.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏ های فروشگاه اینترنتی ژاریک منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏ ها و خدمات فروشگاه اینترنتی ژاریک تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته میشود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی ژاریک اقدام نماید.

سیاست‏های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی ژاریک به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏کند.
فروشگاه اینترنتی ژاریک متعهد می‏شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏تر و امن‏تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی ژاریک ، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی ژاریک ، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، دادهها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی ژاریک جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی ژاریک محسوب می‏شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار فروشگاه اینترنتی ژاریک است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی ژاریک محفوظ می‏دارد.

 

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ