میخواهم ازدواج کنم

  • 29 مرداد 1395
  • 5608
  • 1

میخواهم ازدواج کنم

**دختری هستم 28ساله لیسانس و کارمند، وضعیت ظاهری خوبی دارم اما خواستگاری ندارم.

**دختری هستم 30ساله، وضعیت مالی خوب اما ظاهری معمولی دارم، خواستگاری ندارم چون همه به دنبال دختران کم سن و سال و زیبارو هستند.

**تمام دختران فامیل ما ازدواج کرده اند و تنها من مانده ام. میترسم تنها بمانم. مگر من از آنها چه کمتر دارم؟

**خواهرم از من زیباتر است برای او مدام خواستگار می آید اما برای من اینطور نیست. من خواستگاری ندارم.

**دختری زیبارو هستم خواستگارهای زیادی هم دارم اما نمی دانم چرا هیچ کدام به سرانجامی نمیرسد؟ پس مرد ایداآل من کجاست؟

*تمام کسانی که به خواستگاری من می آیند هیچ یک از مواردی که من میخواهم را ندارند. چکار کنم؟ از خواسته هایم کوتاه بیایم و ازدواج کنم و یا منتظر باشم؟ اگر سنم بالا رفت و شخص مورد نظر نیامد چه؟

این موارد و صدها نگرانی دیگر دغدغه امروز بسیاری از دختران این سرزمین است. دختران نازنینی که هر یک لیاقت بهترین زندگی را دارند و می توانند خوشبخت ترین زن دنیا باشند اگر و تنها اگر بخواهند

بله ...!!! اگر و تنها اگر خودتان بخواهید...آماده اید سازنده سرنوشت خود باشید؟

این شما هستید که سرنوشت خود را می سازید.

این شما هستید که معلوم میکنید چه زمانی و چگونه ازدواج کنید.

این شما هستید که تعیین میکنید با چه شخصیتی ازدواج کنید.

این شما هستید که تعیین میکنید زندگی سعادتمند و یا آکنده از سختی داشته باشید.

خبر خوش برای شما این است که نگرانی و دغدغه شما بی مورد است.شما می توانید بهترین زندگی را تجربه نمایید، همسری ایده آل ومادری مهربان باشید. کافی است بخواهید، به خود و تواناهایی هایتان اعتماد کنید وبا کمک تمرینات کتاب چند گام ساده را بردارید

این کتاب چه کمکی به شما میکند؟

با مطالعه و حل تمرینات راهبردی کتاب میخواهم ازدواج کنم می توانید:

  • خود را به خوبی بشناسید...خودشناسی اولین گام برای جذب یک زندگی ایده آل است. زن ایده آل برای ازدواج از نظرمردان زنی است که برای خود ارزش قائل است و خودش را به خوبی میشناسد... آیا شما که بدنبال همسر ایده آل هستید خودتان ویژگی های یک همسر ایده آل را دارید؟چگونه به ویژگی های شخصیت خود پی ببرید؟ ما در این کتاب به شما خواهیم گفت.
  • همسر ایده آل خود را به خوبی بشناسید... تازمانی که ندانید با چه شخصیتی خوشبخت خواهید شد چگونه میتوانید خواستگاران خود را بسنجید؟ این معیار سنجش را چگونه بدست آورید و بفهمید که با چه کسی خوشبخت خواهید شد؟ ما در این کتاب به شما خواهیم گفت.
  • ذهن خود را به دوست و حامی خود تبدیل کنید...اگر ذهن شما دیدگاهی منفی نسبت به ازدواج داشته باشد هرگز موفق به ازدواجی ایده آل نخواهید شد. چگونه متوجه شوید در ضمیر ناخودآگاهتان چه میگذرد؟ چگونه ذهنتان را از افکار منفی درباره ازدواج پاک نماییدو آماده ازدواج شوید؟ ما در این کتاب به شما خواهیم گفت
  • همسر ایده آل خود را جذب کنید...خداوند شما را زوج افریده است و همسر مورد نظر شما جایی در انتظار شماست.تنها کافی است او را به سوی خود جذب کنید.جذب او تنها به عهده نصیب و قسمت نیست و نیاز به همت و تلاش شما دارد. نمیدانید چگونه میتوانید او را به سمت خود جذب کنید و ازدواج موفقی را در زمان مناسب تجربه نمایید؟ ما در این کتاب به شما خواهیم گفت
  • به بانوی جذاب و موفق تبدیل شوید... 5درصد از نیروی جذابیت با فرد متولد می شود و 95 درصد آن اکتسابی است. جذابیت اولین عاملی است که برای یک ازدواج موفق لازم است. بانوی جذاب کیست و چگونه میتوان جذاب شد؟ ما در این کتاب به شما خواهیم گفت.
  • پای سفره عقد بنشینید ویک زندگی ایده آل را تجربه نمایید...این جا پایان راه نیست بلکه ازدواج آغازی دوباره است و هنر زن بودن شما از این بعد خود را نمایان میکند.ازدواج کنید و به زن بودن خود ببالید

این کتاب حاصل تجربیات شخصی من و مطالعه وبررسی زندگی ده ها زوج جوان است.این کتاب مناسب دخترانی است که به ازدواج و تشکیل خانواده علاقمند هستند و آنقدر شهامت دارند که مسئولیت زندگی و خوشبخت شدن خود را به گردن زمین و زمان نیندازند و خود دست به کار شده کمر همت ببندند و خوشبختی خود را رقم بزنند.

اگر شما هم جزو این دسته از دختران هستید به ژاریک خوش آمدید. خوشحالم که با کتاب میخواهم ازدواج کنم میتوانم در این مسیر همراه شما باشم.

"میخواهم ازدواج کنم" بی شک می تواند راهگشای شما دراین مسیر باشد. کافی است امتحان کنید. مطمئن هستم که از آن نتیجه خواهید گرفت . اگر به هردلیل این کتاب را راه گشای خود ندانستید می توانید بدون چون و چرا هزینه ای که برای خرید این کتاب صرف کرده اید را پس بگیرید.

شما می توانید ازدواج نکردن خود را به نصیب و قسمت ارتباط دهید و منتظر باشید تا قسمت برایتان آستین بالا بزند(البته اگر بزند!!!)،همچنین می توانید مجرد بمانید و خود را از لذت های زندگی مشترک و نعمت مادر شدن محروم نمایید، اما بدانید که دنیای مجردی مانند رفتن به دانشگاه است اگر بیش از حد در آن بمانید از سایر جبنه های زندگی خود عقب میمانید،

اکنون زمان تصمیم گیری است!هدف من کمک به شماست،اما اینکه چقدر آماده هستید سازنده سرنوشت خود باشید بستگی به خودتان دارد.

این کتاب صرفا برای مطالعه نیست بلکه به صورت کاملا کاربردی و راهبردی طراحی شده است. انجام تمرینات کتاب به شما کمک میکند در مسیر صحیح ازدواج گام بردارید و قدم به قدم شما را در این مسیر هدایت می کند.در بخش اول کتاب شما با قوانین ذهنی آشنا می شوید که میتواند روندزندگی شما را به کلی تغییر داده و به همان سمتی که میخواهید پیش ببرد و در بخش دوم آن به کمک تمرینات عملی کتاب، این قوانین را در زندگی خود پیاده میکنید ونتیجه شگفت انگیز آن را در مدت کوتاهی خواهید دید.

پیشنهاد میکنم هم اکنون تصمیم بگیرید و مسئولیت خوشبختی خود را به عهده بگیرید. من در این راه همراه شما هستم. با توجه به کاربردی بودن کتاب و اهمیتی که انجام تمرینات آن دارد،  استفاده کنندگان از یک ماه مشاوره رایگان نیز بهره مندخواهند شد. به این مفهوم که هر جا در ارتباط با کتاب و تمرینات آن سوالی ذهن شما را مشغول کرد می توانید سوال خود را از طریق صفحه خود مطرح نمایید و پاسخ آن را دریافت نمایید.

کلام آخر

ازدواج موفق حاصل شانس و اقبال نیست بلکه گنجی است که باید برای رسیدن به آن تلاش کنید

یادتان باشد بهترین مکان برای سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است

"میخواهم ازدواج کنم"

خرید محصول میخواهم ازدواج کنم

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت"سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

میخواهم ازدواج کنم

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 3

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
ناشناس در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ گفته:
۰ ۰ | ۱

سلام ی مسئله ی هست چن مدته فکرمو مشغول کرده نمیدونم چکار کنم من از یکی ازپسرای فامیلامون خوشم میاد حرف از خواستگاری هم زدندولی فقط ازطرف خانواده پسره،چکار کنم دوست دارم بشناسمشون ولی خجالت میکشم بگم فلاننیم یعنی نمیخوام بدونه ک ازش خوشم میاد اونم بخاطر ی دلیل دیگه ک قبلا بادختر دایم ک همون دوست صمیمه وآجیمه رابطه داشت میدونه ک منم خبر دارم البته اون چ سال پیش دوران راهنمایی بود والان دختره ازدواج کرده و خوشبخته ،ب دختر هم ب صورت غیر مستقیم فهموندم ک ازش خوشم میاد ک اونم مشکلی نداشت چون میگه فراموشش کردم و ی کار بچگونه ای بود پسره هم شاید بختطر این دلیل ک نظر نداد برا خواستگاری الان من چ کنم ؟؟؟اس بدم بصورت ناشناس؟و بفهمم ک نظرش چیا یا چکار کنم

ادمین در تاریخ ۱۳۹۶/۰۹/۰۹ پاسخ داده:
۰ ۰ | ۰

با سلام سوال شما در بخش از خاتون بپرسید پاسخ داده شد.

پاسخ

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ