مردها اینگونه شیفته زندگی مشترک خود می شوند

  • 9 آبان 1395
  • 1080
  • 0

مردها اینگونه شیفته زندگی مشترک خود می شوند

شناسایی نیازهای مرد میتواند به شما برای رفعاین نیازها کمک کند و باعث شود بتوانید امنیت خاطر را در خانه ایجاد نمایید.برخلاف زن ها که پیچیدگی های خاص خود را دارند مردها موجودات ساده ای هستند و نیازهایشان واضح و مشخص بوده و دستخوش تغییر نخواهد شد.

سه چیز وجود دارد که هر مردی در زندگی خود به آنها نیاز اساسی دارد: حمایت، عشق، رابطه جنسی

قاعدتا اگر خانمی زیرک باشد برآورده کردن این سه نیاز مرد نباید برایش کار دشواری باشد چرا که حمایت و عشق ورزیدن دو موهبتی است که خداوند در وجود زنان قرار داده است تا آن را به دیگران هدیه دهند و ببخشند.اگر زنی مردی را واقعا دوست داشته باشد آنگاه این سه مورد در وجودش غلیان پیدا میکند و خودبخود میتواند این نیازها را برآورده کند

نیاز اول: حمایت

مردها دوست دارند شما آنها را پادشاه بدانید حتی اگر رفتاری شاهانه نداشته باشند.به این حرف اطمینان کنید و بدانید هر چه بیشتر به آنها احساس خاص بودن بدهید نتیجه مطلوب تری دریافت میکنید و تلاش آنها برای رضایت شما بیشتر خواهد شد. زمانی که شما از مردتان برای اینکه درکنار شماست تشکرمیکنید ،زمانی که با خستگی از راه میرسد و با شادی به استقبالش میروید و محیطی شاد در خانه برایش میسازید و به او میگویید که در هر شرایطی درکنارش هستید و حمایتش میکنید، زمانی که تاییدش میکنید و به او میفهمانید که مورد اعتماد شماست، زمانی که در مقابل دیگران احترامش را حفظ میکنید وشخصیتش را بالا میبرید،همه این موارد به مرد این احساس را میدهند که او پادشاه خانه است و کسی وجود دارد که حمایتش میکند. درواقع این احساس پاداشی است که شما به او داده اید و او برای بیشتر شدن پاداشش حاضر است تلاش بیشتری انجام دهد و سعی کند رضایت شما را بیشتر جلب کند تا بیشتر حمایتش کنید.این پاداش دادن برای شما هیچ هزینه ای ندارد و تنها ازقلبتان بر می آید:"همسرم ازت ممنونم، من قدر محبت تو را میدانم".همین کلمات ساده تشکر آمیز به مرد توان ادامه تلاش برای شما و خانواده اش را میدهد. این تلاش میتواند در زمینه افزایش رفاه مادی شما باشد یا حتی کمک کردن به شما در امور منزل و فرزندان. کافی است به جای اینکه بگویید وظیفه توست که به من کمک کنی، زمانی که کاری برایتان انجام میدهد بگویید از اینکه به من کمک میکنی و مراقبم هستی ممنونم و خود خواهید دید که بار بعدی کمک بیشتری از او دریافت میکنید.

نیاز دوم: عشق

عشق یک زن پر شور،پرورش دهنده، صمیمانه و مهربان است. زمانی که زنی عاشق مردش باشد نمی تواند خود را با مرد دیگری تصور کند و درواقع مرد دیگری نمیتواند دریافت کننده عشق آن زن باشد.برای مردها عشق یک زن با وفاداری نشان داده می شود. زمانی که او خیالش راحت باشد که در هر شرایطی دوستش دارید، حتی اگر ورشکسته شود و نتواند مخارج زندگی را مثل قبل تامین کند، زمانی که میداند عشقتان را مشروط نمیکنید، اگر تحت شرایط بدی بود که نتوانست به شما آنچنان که شایسته شماست محبت کند ولی میداند که شما همچنان دوستش دارید،اینها برای مردان نشان از این است که شما به او عشق می ورزید.

معمولا خانم ها توقع دارند آقایان مانند خودشان محبتشان را نشان دهند درحالیکه که ابراز عشق یک مرد با یک زن کاملا متفاوت است همانگونه که نیازهایشان نیز متفاوت است. مردها زمانیکه عاشق کسی باشند حاضرند جانشان را بدهند ولی از عشقشان مراقبت کنند به هروسیله ای که شده باشد و اینگونه عشقشان را نشانتان میدهند.

پس نیاز مردتان را برآورده نمایید . به او بفهمانید که عاشقش هستید و وفادار او، و عشقتان مشروط به شرایط و عوامل خاصی نیست و خواهید دید که او حاضر است جانش را برای شما به خطر اندازد.

نیاز سوم: روابط جنسی

آنها نیاز دارند از نظر فیزیکی در کنار زنی که دوستش دارند و به نسبت به آنها وفادار است و حمایتشان میکند قرار گیرند.دستش را در دست گیرند و رابطه احساسی عمیقی ایجاد کنند.شاید از دید خانم ها این نیازها خودخواهانه باشد اما باید درک کنید که مردها با برقراری ارتباط جنسی و معاشقه خوب با شما به پیوند میرسند.ممکن است شما نیز مانند مردتان در خارج از خانه فعالیت داشته باشید و پس از آن هم به امور منزل بپردازید و اکثر شب ها خسته باشید اما فراموش نکنید چنانچه این نیاز مردتان را به درستی و به موقع تامین نکنید ممکن است تغییرات نامطلوبی در ارتباطتان پیش آید. او پس از خستگی های روزمره و هفتگیش این چنین به آرامش میرسد و شما می توانید با  ایجاد محیطی عاشقانه این نیاز او را به بهترین شکل پاسخ بگویید.

یادتان باشد برای اینکه بتوانید مردی را شیفته زندگی با خود کنید و او را نه تنها پایبند به خانه، که مشتاق به خانه و خانواده اش کنید باید به این نیازهای اساسی او پاسخ مناسب دهید تا نتیجه ای مطلوبتر از زحمتی که میکشید دریافت کنید.پس وقتی به خانه می آید نیازهایش را برآورده کنید تا فردا دوباره با انرژی مضاعف برای مبارزه با مشکلات زندگی برای رفاه شما تلاش کند. اگر شما نیازهای او را درخانه برآورده نکنید مطمئنا او درجای دیگری به دنبال پاسخ نیازهایش خواهد گشت.

با براورده کردن  این نیازها مردی را دراختیار خواهید داشت که حاضر است خالصانه برای شما هر خواسته و نیازی را برآورده نماید.

نویسنده: زهراستوده

مردها  اینگونه شیفته زندگی مشترک خود می شوند

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ