فوت کوزه گری قانون جذب برای جذب رابطه ایده آل

  • 7 مهر 1395
  • 1507
  • 0

فوت کوزه گری قانون جذب برای جذب رابطه ایده آل

حتما شما هم تا کنون مطالب زیادی درباره قانون جذب خوانده و یا شنیده اید. حتی ممکن است در مواردی هم آن را امتحان کرده باشید. بسیاری از افراد زمانی که درباره قانون جذب می شنوند سعی می کنند آن را درزندگی خود امتحان کنند. چرا که همه به دنبال برآورده شدن آرزوها و رویاهایشان هستند اما عده زیادی هستند که پس از امتحان کردن آن به نتیجه دلخواه خود نمی رسند و ناامید وسرخورده به روال عادی زندگی خود باز میگردند.

اما واقعا اشکال کار کجاست؟ آیا قانون جذب فقط برای عده ای خاص کار میکند؟

قانون جذب در 24 ساعت 7روز هفته در 365 روز سال برای تک تک افراد کار میکند و جواب میدهد.کلمه قانون به مواردی اطلاق می شود که اثبات شده هستند و همواره صادق بوده و کاربرد دارند. قانون جذب هم دقیقا همینگونه است. اشکال کار در تعریفی است که ما از قانون جذب داریم و این که به پیش زمینه های آن توجه نمی کنیم.

قانون جذب بیان میکند که مشابه مشابه را جذب میکند و هرآنچه شما به آن فکر کنید، احساسش کنید و فرکانسش را به سمت کائنات بفرستید مشابه همان را دریافت میکنید. این قانون برای تمام جنبه های زندگی صدق میکند. شما برای جذب زندگی و رفاه بهتر، ارتباطات بهتر و روابط عاشقانه، جذب همسر دلخواه و سایر مواردی که مدنظرتان است می توانید از آن استفاده نمایید.

روند استفاده از قانون جذب به طور خلاصه این چنین است:

آنچه میخواهید را تصور کنید،احساسش کنید(تصور کنید که اکنون از آن شماست و احساسی که از داشتن آن دارید را حس کنید)، احساس خود را به کائنات بسپارید و از اعماق وجودتان بخواهید، سپس رها شوید و به زندگی خود بپردازید نشانه ها را جدی بگیرید و با آنها همراه شوید تا درنهایت خواسته خود را دریافت نمایید.

در مورد روند استفاده از قانون جذب و مراحل آن توضیحات مفصلی لازم است که در این مقاله نمیگنجد. اما پیش از استفاده از قانون جذب پیش زمینه هایی لازم است که اگر نباشد شما از قانون جذب نتیجه نخواهید گرفت:

شما باید عاشق باشید... حتما تاکنون فرد عاشقی را دیده اید و یا درباره خصوصیت عاشقان چیزهایی شنیده اید. عاشق جز به وصال محبوبش به چیز دیگری فکر نمی کند. در واقع عاشق وصال را درذهن خود مجسم کرده و لذت آن را در اعماق وجودش درک کرده است. لذتی که او درک کرده باعث می شود تمام لحظاتش را به وصال فکر کند، مشکلات برایش مفهوم نداشته باشد و به جای فکر کردن به مشکلات به دنبال راه حل آن باشد. چرا که او باور ندارد که ممکن است وصال صورت نگیرد بلکه مطمئن است که او به محبوبش میرسد در نتیجه به دنبال راه هایی برای رسیدن به محبوبش است . در واقع تمام فکر او پیدا کردن راه حل برای رسیدن به مجبوب است.مشکل بسیاری از افرادی که از قانون جذب نتیجه نمی گیرند باورنداشتن است. شما همسر ایده آل خود را می خواهید، با استفاده از قانون جذب و کلمات کلیدی هم برای رسیدن به او تلاش میکنید اما براستی باور ندارید که این اتفاق برایتان قطعا خواهد افتاد. اینگونه است که شما  از قانون جذب نتیجه نمیگیرید.

اما چرا باور ندارید؟

این مساله به ناهماهنگی بین ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه شما باز میگردد ذهن خودآگاه شما  همسری ایده اآل را می خواهد. اما ضمیر ناخودآگاه شما باور دارد که همسر ایده آل یا نایاب است یا کمیاب و احتمال بدست آوردن آن بسیار کم است. این باور ممکن است در اثر ارتباطات قبلی شما یا ذهنیتی که خانواده، دوستان و دیگران به شما القا کرده اند شکل گرفته باشد.بسیاری از دختران ما خود را لایق همسر ایده آل نمی دانند چرا که به اندازه کافی اعتماد به نفس ندارند فکر میکنند زیبا نیستند، شرایط اجتماعی خوبی ندارند و هزاران علت دیگری که به ذهن خود القا کرده اند که باعث شده خود را لایق بهترین زندگی ندانند. نکته مهم این است که ضمیر ناخودآگاه، هزاربرابر قدرت بیشتری از ضمیر خودآگاه شما دارد و باور شما در ضمیر ناخودآگاهتان به راحتی می تواند بر ذهن خودآگاه شما تاثیر بگذارد. شما همسر ایده آل میخواهید اما او باور ندارد و این باور را به شما القا میکند. در چنین حالت هایی قبل از استفاده از قانون جذب بهتر است با خود خلوت کنید. ابتدا به افکار منفی خود بها بدهید. اجازه دهید افکار منفی شما در آن مورد خاص بروز کنند. آنها را بنویسید و در موردشان فکر کنید. سعی کنید به طور منطقی خود را متقاعد کنید که این فکرتان اشتباه است. متقاعد شوید و سپس به افکار منفی خود بخندید و آنها را به فراموشی بسپارید و پاسخ منطقی خود را به ذهنتان القا کنید. ابتدا باید افکار منفی خود را رها کنید تا بتوانید باور کنید که شما لایق خواسته خود هستید و قطعا به آن خواهید رسید . پس از اینکه باور کردید و شور و اشتیاق لازم را در خود ایجاد کردید و باورد کردید، آنگاه از قانون جذب برای رسیدن به خواسته خود استفاده نمایید و مطمئن باشید به خواسته خود خواهید رسید.

فوت کوزه گری قانون جذب برای جذب رابطه ایده آل

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ