ازدواج بدون شکست

  • 12 اسفند 1396
  • 533
  • 0

آیا دوست دارید روشی بیاموزید که به سادگی بتوانید دریابید با همسر آینده خود تفاهم دارید یا خیر؟

آیا خودتان فرد مناسبی برای ازدواج هستید؟

اگر متاهل هستید آیا دوست دارید در کمترین زمان بفهمید علت کشمکش های شما با همسرتان چیست؟

شما به سادگی می توانید دریابید در کدام زمینه ها با همسرتان ناسازگاری دارید. وقتی این موضوع را متوجه شوید به راحتی میتوانید مشاجرات خود را کنترل کنید.

اکثر اوقات ما عاشق کسی میشویم و بدون اینکه از شخصیت خودمان و او اطلاعی داشته باشیم تصمیم میگیریم با او ازدواج کنیم زیرا عاشق او هستیم و فکر میکنیم با عشق میتوانیم بر تمام مشکلات غلبه کنیم.

اما...

متاسفانه آمار طلاق تجربه ای متفاوت را نشان میدهد.

اگر شما بتوانید پیش از ازدواج پیش بینی کنید با این شخص ممکن است در اینده به چه مشکلاتی برخورد کنید راحت تر میتوانید تصمیم بگیرید با این شخص ازدواج کنید یا خیر. در این صورت اگر تصمیم گرفتید با وی ازدواج کنید دیگر میدانید که تصمیم آگاهانه خودتان بوده است و پای تصمیم و انتخابتان میمانید. اما اگر ندانسته با وی ازدواج کنید در اینده احساس فریب خوردگی خواهید داشت و فکر میکنید که دچار شکستی ناخواسته شده اید.

اما آیا واقعا میتوان چنین چیزی را پیش بینی کرد؟

ایا واقعا میتوان پیش از ازدواج با کسی مشکلات پس از ازدواج با او را پیش بینی کرد؟

آیا میتوان فهمید با این شخص سازگاری داریم یا خیر؟

پاسخ شما مثبت است. روشی وجود دارد بسیار کاربردی که شما به اسانی میتوانید مشخص کنید چه میزان با این شخص سازگاری دارید و در چه زمینه هایی ممکن است با این شخص به مشکل برخورد کنید.

برخی از اشخاص اصلا ادم ازدواج نیستند و باید از آنها فاصله گرفت با این روش به راحتی میتوانید چنین اشخاصی را شناسایی و از آنها فاصله بگیرید.

ممکن است در شخصیت خودتان گونه ای ناسازگاری برای ازدواج وجود داشته باشد. با این روش به راحتی میتوانید مشکلات شخصیتی خود را شناسایی و برای رفع آنها اقدام نمایید.

ممکن است متاهل باشید و بخواهید بدانید چقدر با همسرتان جور هستید و یا اینکه  بدانید منشاء مشکلات شما و همسرتان چیست. این رشو برای شما نیز کاربردی است. با دانستن نمیرخ شخصیتی خود و همسرتان میتوانید موارد اختلاف را پیدا کنید و تصمیم بگیرید با انها چه کنید.

 

شما پس از خرید این محصول یک آزمون شخصیتی و یک فایل صوتی را دریافت میکنید. لازم است ابتدا آزمون را انجام داده و سپس به فایل صوتی گوش دهید

اگر ابتدا به دوره گوش دهید و سپس آزمون را انجام دهید جواب آزمون شما معتبر نخواهد بود و دیگر نمیتوانید روی نمیرخ شخصیتی خود حساب کنید. چرا که آزمون های روانشناسی باید بدون پیش داوری انجام شوند در غیر اینصورت پاسخ آنها معتبر نخواهد بود.

 

پس اگر شما هم جزو کسانی هستید که میخواهید با چشمانی باز آینده خود را انتخاب کنید بفرمایید این محصول برای شماست .

شما میتوانید مشاور پیش از ازدواج خود باشید و ازدواجی بدون شکست را تجربه کنید.

همین الان آن را سفارش دهید.

خرید محصول ازدواج بدون شکست

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

ازدواج بدون شکست

به اشتراک بگذارید

امتیاز شما به این مطلب

تعداد امتیازها: 0

نظرات کاربران

شما هم میتوانید نظر خود را در رابطه با این مطلب برای ما ارسال نمایید.

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

مطالب مرتبط

logo-samandehi

آمارگیر وبلاگ